سکوهای دومنظوره تفریحی ــ اضطراری در ملارد ایجاد شود

6 ماه ago

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران ‌گفت: سکوهای دومنظوره در مواقع عادی می‌توانند برای تفریح مردم استفاده شوند، و در حالت اضطراری جهت استقرار چادر مورد استفاده قرار گیرند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ملارد، حسین کتابدار در جلسه ستاد مدیریت بحران استان تهران مشترک با جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران ملارد که با حضور استاندار تهران، نماینده قدس، شهریار و ملارد و مدیران کل مرتبط با این ستاد در محل فرماندار برگزار شد اظهار داشت: دو انبار داریم که ۸۵ درصد پیشرفت داشته و ۸۶۱ میلیون تومان برای آن هزینه شده است.

وی با اشاره به لزوم همکاری و مشارکت شهرداری عنوان کرد: ۲درصدی را که امروز متعهد شدم تا ۴۸ ساعت آینده به سرانجام می‌رسانم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران ضمن یادآوری لزوم اردوگاه‌ها و اسکان اضطراری تصریح کرد: از فرماندار ملارد می‌خواهم سکونتگاه‌ها و اردوگاه‌ها اسکان اضطراری مشخص شود، حتی می‌توان در شهرستان سکوهای دومنظوره ایجاد کرد.

کتابدار در مورد سکوهای دومنظوره گفت: این سکوها در مواقع عادی می‌توانند برای تفریح مردم استفاده شوند، و در حالت اضطراری جهت استقرار چادر مورد استفاده قرار گیرند.

وی با تأکید به اینکه مردم نباید نگران شوند بلکه با آرامش کامل آموزش به آنها داد خاطرنشان کرد: در هلال احمر شعار هر خانواده یک امدادگر را دنبال می‌کنیم تا خانواده‌ها در شرایط بحرانی بتوانند اقدامات اولیه و لازم را به سرانجام برسانند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: باید به‌سمت خودامدادی و دیگرامدادی حرکت کنیم به‌ویژه می‌توان از ظرفیت مساجد و مدارس برا ی آموزش‌های امدادی کمک گرفت.

Related Post

thumbnail
hover

زلزله ۴/۲ دهم ریشتری در تهران...

به گزارش خبرگزاری صداوسیما­ به نقل از مرکز لرزه نگاری کشور این زلزله در ساعت...

  • ارسال شده توسط admin
thumbnail
hover

زلزله دوباره تهران و کرج را...

به گزارش تابش کوثر؛ زلزله ۴.۲ ریشتری، ساعت ۵۴ دقیقه و ۳۳ ثانیه بامداد امروز، چ...

  • ارسال شده توسط admin
thumbnail
hover

دست خالی مسئولان برای روز ایمنی...

امروز روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی است. این در حالی است ...

  • ارسال شده توسط admin

ارسال نظر برای ما

پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷ | ۲۰:۱۷:۵۰