گل محمدی در اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد حضور یافت

7 ماه ago

به گزارش خبرگزاری برنا استان تهران؛ در پی سفر شهرستانی محمد حسین مقیمی استاندار تهران به ملارد رضاگل محمدی، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به شهرستان ملارد آمدند و نشستی صمیمی را با کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد داشتند.

در همین خصوص علیرضا صیفوری ضمن تبیین وضعیت موجود و تشریح چشم انداز آینده مبتنی بر طرح ها و برنامه های پیش بینی شده در دو بخش ورزش و جوانان به بیان مشکلات و موانع رشد و توسعه ی ورزش در شهرستان ملارد پرداخت .

در ادامه این روز، بازدید از پروژه های ورزشی در حال احداث اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد با همراهی علیرضا صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد صورت گرفت .

در ادامه، پس از بازدید، در نشست صمیمی با کارمندان اداره ورزش و جوانان در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد،رضا گل محمدی گفت:با توجه به در دستور کار قرار گرفتن و فعال شدن ستاد ۲۰۲۰ در وزارت ورزش و جوانان،از کلیه کارکنان خدوم در عرضه تندرسی توقع تلاش بیش از پیش می رود که در راستای بالابردن سطح امنیت ورزشی، جذب ورزشکاران تمام تلاش خود را انجام دهند تا به یاری خداوند منان شاهد مدال آوری و حضور پررنگ جوانان شهرستان ملارد در مسابقات بین المللی ۲۰۱۸ آسیایی و المپیک ۲۰۲۰ داشته باشیم.

کارکنان و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد در فضایی کاملاً صمیمانه پس از صرف ناهار،در کنار مدیر کل خود عکس یادگاری گرفتند.

Related Post

thumbnail
hover

زلزله ۴/۲ دهم ریشتری در تهران...

به گزارش خبرگزاری صداوسیما­ به نقل از مرکز لرزه نگاری کشور این زلزله در ساعت...

  • ارسال شده توسط admin
thumbnail
hover

زلزله دوباره تهران و کرج را...

به گزارش تابش کوثر؛ زلزله ۴.۲ ریشتری، ساعت ۵۴ دقیقه و ۳۳ ثانیه بامداد امروز، چ...

  • ارسال شده توسط admin
thumbnail
hover

دست خالی مسئولان برای روز ایمنی...

امروز روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی است. این در حالی است ...

  • ارسال شده توسط admin

ارسال نظر برای ما

پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷ | ۲۰:۱۹:۰۶