کارگزاری خدمات تامین اجتماعی در صفادشت ایجاد می شود

7 ماه ago

به گزارش خبرگزاری صداوسیما سید علی حسینی با بیان اینکه با راه اندازی این واحد تا اواخر آذر ماه سال جاری بخش قابل توجهی از ارباب رجوع اداره تامین اجتماعی شهرستان ملارد کاسته می شود گفت : پیگیری امور مربوطه به صدور دفترچه در بخش صفادشت اجرایی خواهدشد.

رئیس کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی شهر صفادشت با اشاره به مصوبه اخیر شورای اسلامی شهر در خصوص در اختیار گذاشتن  یک باب واحد تجاری در مجتمع اداری کوثر متعلق به شهرداری صفادشت به تامین اجتماعی شهرستان ملارد گفت: تعامل مثبت و سازنده فیما بین دستگا های اجرایی و  مجموعه شورای شهر و شهرداری موجب خدمات رسانی بیشتر و مطلوب تر به شهروندان صفادشتی خواهد شد.

رئیس پارلمان شهری صفادشت در پایان با قدردانی از زحمات و تلاش‌های مدیریت تأمین اجتماعی شهرستان ملارد در خصوص راه‌اندازی این مرکز در صفادشت خاطرنشان کرد: محدوده وسیع جغرافیایی بخش صفادشت و وجود روستاهای پراکنده در این بخش نیازمند توجه هر چه  بیشتر تمامی دستگاه‌ها را در راستای حل مشکلات مردم می‌طلبد.

لازم به ذکر است بخش صفادشت از توابع شهرستان ملارد با جمعیتی بالغ بر ۵۵ هزار نفر و ۷۳۲ کیلومتر مربع وسعت  یکی از وسیع ترین بخش های  استان تهران محسوب می شود.

Related Post

thumbnail
hover

زلزله ۴/۲ دهم ریشتری در تهران...

به گزارش خبرگزاری صداوسیما­ به نقل از مرکز لرزه نگاری کشور این زلزله در ساعت...

  • ارسال شده توسط admin
thumbnail
hover

زلزله دوباره تهران و کرج را...

به گزارش تابش کوثر؛ زلزله ۴.۲ ریشتری، ساعت ۵۴ دقیقه و ۳۳ ثانیه بامداد امروز، چ...

  • ارسال شده توسط admin
thumbnail
hover

دست خالی مسئولان برای روز ایمنی...

امروز روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی است. این در حالی است ...

  • ارسال شده توسط admin

ارسال نظر برای ما

پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷ | ۲۰:۱۷:۳۲