بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ملارد پیرامون لغو برنامه ۱۳ آبان

10 ماه ago

 بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ملارد پیرامون لغو برنامه ۱۳ آبان توسط معاون اداری مالی دانشگاه بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

در بررسی حوادث تاریخی ایران ، لحظاتی پر افتخار از رویارویی جبهه حق علیه باطل به چشم می خورد که بر هر ایرانی آزاده افتخاری بزرگ محسوب می شود. سیزده آبان، روز هیهات من الذله آزادگان تاریخ بر سر استکبار است.

مخالفت حضرت امام خمینی (ره) با لایحه ننگین کاپیتولاسیون در سال ۱۳۴۳ ، کشتار بیرحمانه دانش آموزان انقلابی در سال ۱۳۵۷ و ۱۳ آبان ۵۸ تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره)نقطه عطفی در مبارزات مردم غیور ایران با خوی استکباری شیطان بزرگ می باشد.

۱۳ آبان ۴۳ یادآور تبعید ۱۵ ساله امام امت به جرم افشای قانون ننگین کاپیتولاسیون و ۱۳ آبان ۵۷ یاد آور کشتار مظلومانه دانش آموزان . ۱۳ آبان بستر حوادثی بزرگ در سال های متفاوت قبل و بعد از انقلاب بود ولی روح همه این حوادث افشاگر خوی شیطانی آمریکا جنایتکار و مبارزه مردم مسلمان ایران بر علیه استکبار جهانیست.

تبعید امام خمینی(ره) و کشتار دانش آموزان در ۱۳ آبان زمینه ساز انقلاب شکوهمند مردم مسلمان ایران و پایان رژیم دست نشانده پهلوی شد و لیکن واقعه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره) بود که برای اولین بار هیمنه پوشالین امپریالیسم آمریکا را در هم شکست و اوج خفت و زبونی این اهریمن جنایتکار را به رخ جهانیان کشانید و از سوی دیگر فریاد مظلومیت و آزادگی مسلمانان ایران را در پهنه گیتی طنین انداز کرد.

انقلاب ما اگر چه با قیام عاشورا قرن ها فاصله زمانی دارد اما در این پیام که همیشه تاریخ باید در مقابل مستکبرین و یزیدیان ایستاد، با ان اشتراک دارد.

آنچه در این برهه حساس زمانی که به تعبیر مقام عظمی ولایت حضرت امام خامنه ای پیچ تاریخی رسیدن به تمدن نوین ایرانی اسلامی است ، مایه تاسف است عدم همراهی و همسویی برخی مدیران دانشگاهی در این مسیر است.

شایان ذکر است، بر اساس برنامه مصوب جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد در تاریخ ۹۶/۸/۲ حوزه بسیج دانشجویی واحد ملارد برای برگزاری نشست علمی استکبارستیزی و بررسی جنایات آمریکا در جهان مهیا شده و تدارکات لازم را به عمل آورده بود. متاسفانه این نشست علی رغم همه هماهنگی ها برای حضور اساتید و دانشجویان ، توسط خانم دکتر طاهره میرساردو سرپرست واحد و آقای دکتر سلمان صفوی معاون اداری و مالی واحد به بهانه های واهی علی رغم مراجعه و حضور دانشجویان ملغی گردیده و دانشجویان واحد شاهدترک ریاست واحد از دانشگاه بودند.

دانشجویان و اساتید بسیجی و پیرو خط امام و رهبری از مقامات مسئول برادران انقلابی و ارزشی جناب آقایان دکتر علی اکبر ولایتی و دکتر فرهادرهبر تقاضا دارند با این دست اقدامات شاید سهل انگارانه و یا کارشکنانه این مدیران برخورد قاطع مناسب به عمل آورند.

در آخر ما دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد با گرامیداشت ایام غرور آفرین حماسه ۱۳آبان به همه ملت ایران اعلام می داریم که نسل سوم انقلاب فرزندان همان کسانی که حماسه های بزرگ دیروز را آفریدند ، با اقتدا به رهبر حکیم و دانشمند انقلاب حضرت امام خامنه ای (دام عزه) ذره‌ای از آرمان‌های انقلاب و در راس آنها استکبار ستیزی و استقلال طلبی کوتاه نیامده و نمی آییم و با برگزیدن مطالبات رهبری به عنوان نقشه راه حرکت در مسیر نیل به تمدن نوین اسلامی ، به مبارزه همه‌جانبه با ظلم و ظالم در سراسر دنیا ادامه داده و در مقابل مدیران دلبسته به غرب ، با رعایت کامل ضوابط آتش به اختیار عمل خواهیم کرد.

من الله التوفیق

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد

Related Post

thumbnail
hover

زلزله ۴/۲ دهم ریشتری در تهران...

به گزارش خبرگزاری صداوسیما­ به نقل از مرکز لرزه نگاری کشور این زلزله در ساعت...

  • ارسال شده توسط admin
thumbnail
hover

زلزله دوباره تهران و کرج را...

به گزارش تابش کوثر؛ زلزله ۴.۲ ریشتری، ساعت ۵۴ دقیقه و ۳۳ ثانیه بامداد امروز، چ...

  • ارسال شده توسط admin
thumbnail
hover

دست خالی مسئولان برای روز ایمنی...

امروز روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی است. این در حالی است ...

  • ارسال شده توسط admin

ارسال نظر برای ما

دوشنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۷ | ۰۰:۳۰:۵۲