بهره برداری از پروژه استادیوم۵هزار نفری ملارد تا پایان سال جاری

10 ماه ago

علیرضا صیفوری، صبح چهارشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان طی سخنانی اظهار داشت: با توجه نکات مثبتی که در شرایط کلی ورزش شهرستان بوجود آمده است ماحصل فعالیت هیات های ورزشی در شش ماه ابتدای سال کسب ۳۲۷ مدال در مسابقات بین المللی، کشوری و استانی بوده است.
صیفوری افزود: از افتخارات ورزشی دیگر شهرستان، کسب ۱۳۳ مدال توسط ورزشکاران ملارد و عنوان پنجم در مسابقات المپیاد استان تهران است که در این راستا شهریار تنها شهرستانی است که بالاتر ازملارد قرار داشت و بقیه شهرستان های استان تهران زیر مجموعه ملارد قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه شهرستان ملارد دارای ۲۰ ورزشکار ملی پوش است که در رشته های مختلف ورزشی مشغول به فعالیت هستند گفت: در شوراهای همگانی برگزار شده در سطح شهرستان ۸ مورد ورزش همگانی برگزار شده است که مجموعا ۵۱ مورد مسابقه ورزشی و میزبانی قهرمانی استان ۷ مورد بوده که در رشته های گوناگون برگزار شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملارد اظهار داشت: در لیگ برتر فوتبال شهرستان ملارد ۳۱۶ مسابقه را برگزار کرده ایم که در این مسابقات ۱۰۰۰ نفر بازیکن و زیر مجموعه فعالیت داشتند.

وی با اشاره به جلسات برگزار شده و مصوبات در خصوص ورزش ملارد گفت: جلسات شورای ورزش در ۲ جلسه برگزار شده و۹ مورد مصوب داشته است و جلسه سامان دهی جوانان نیز با ۲۲ مصوبه تشکیل شده، ۴ کمیته فنی با ۱۹ مصوبه نیز به انجام رسیده است.

صیفوری بیان داشت: از دیگر فعالیتهای اداره ورزش ملارد؛ برگزاری ازدواج های آسمانی و سمن های شهرستان بوده است که در ۴ ساله رشد ۵۰ درصدی داشته اند، ۳۶ مورد برنامه اجرایی در هفته تربیت بدنی، ۱۸ مورد مسابقات در سطح ادارات شهرستان نیز صورت گرفته است.

وی با اشاره به گستردگی ورزش در بین کارکنان افزود: مسابقات متعددی درحوزه برگزاری مسابقات ورزشی بین کارکنان ادارات را داشته ایم که در همین راستا این حرکت سبب ایجاد پویایی در کارکنان شده است، همچنین در حوزه مبارزه با مواد مخدر ۵ مورد همایش برگزار کرده ایم که ۳ سمینار برای مربیان شهرستان پیشگیری از رشد و توسعه اعتیاد بوده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملارد با بیان اینکه پروژه های عمرانی ورزش ملارد کافی نیست گفت: با توجه سرانه ۳۴ سانتیمتری ورزش و رسیدن به حداقل نیم متر سرانه ورزشی در این شهرستان لازم استکه با اهتمام بیشتری در این زمینه گام برداریم چرا که هر چه در حوزه ورزش کار می کنیم کم است و همیشه مورد سرانه کم ورزش توسط مردم مورد سوال است.

صیفوری در پایان گفت: پروژه استادیوم ۵ هزار نفری شهرستان ملارد تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید وهمچنین بهره برداری از زمین فوتبال چمن بیدگنه تا دهه فجر خواهیم داشت و پروژه سرآسیاب هم مراحل ابتدایی آن انجام شده است.

Related Post

thumbnail
hover

زلزله ۴/۲ دهم ریشتری در تهران...

به گزارش خبرگزاری صداوسیما­ به نقل از مرکز لرزه نگاری کشور این زلزله در ساعت...

  • ارسال شده توسط admin
thumbnail
hover

زلزله دوباره تهران و کرج را...

به گزارش تابش کوثر؛ زلزله ۴.۲ ریشتری، ساعت ۵۴ دقیقه و ۳۳ ثانیه بامداد امروز، چ...

  • ارسال شده توسط admin
thumbnail
hover

دست خالی مسئولان برای روز ایمنی...

امروز روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی است. این در حالی است ...

  • ارسال شده توسط admin

ارسال نظر برای ما

دوشنبه, ۲۹ مرداد , ۱۳۹۷ | ۰۰:۳۱:۲۸